Nepagrįsta paskutinio aukšto baimė

Nepagrįsta paskutinio aukšto baimė

NT specialistus šiek tiek glumina įsisenėjusi ir nepagrįsta žmonių baimė įsigyti butą paskutiniame aukšte. Jeigu šiuo metu tektų rinktis butą, dažnas NT atstovas pirmenybę teiktų paskutinio aukšto patalpoms. Jie puikiai žino, kad baimė dėl varvančio stogo jau senokai pamiršta praeitis.

Daugiabučių stogai yra puikios būklės, sutvarkyti ir uoliai prižiūrimi bendrijų lėšomis. Kuo aukščiau gyvensite, tuo didesnė tikimybė neturėti langų priešais ir išvengsite smalsių kaimynų ar praeivių žvilgsnių. Apžiūrėdami būstą, mes pirmiausiai einame prie lango ir patikėkite, kai kurie butai turi tokią stulbinančią panoramą, kurios gali pavydėti nuosavų namų gyventojai. Kai kuriuos butus juokaudami vadiname „meteorologijos centrais“, iš jų puikiai matosi, kur dar šviečia saulės spinduliai, o iš kurios pusės jau artinasi šniokščiantis lietus.

Paprastai kuo aukščiau gyvenate, tuo šviesesnės būna patalpos, šviesos neužgožia medžiai, o atsiveriantys horizontai savaime kuria didesnės erdvės pojūtį. Komforto mėgėjams, mažamečių vaikų turinčioms šeimoms ar senyvo amžiaus žmonėms, siūlome rinktis daugiaaukščius su liftais, o norintiems pamankštinti kasdien kojas puikiai tiks ir senos statybos penkiaaukščiai be liftų.

Bene didžiausias privalumas – jūsų niekada neerzins trypiantys kaimynai, su kamuoliu žaidžiantys vaikai, bėgiojantys augintiniai ir apskritai Jūs turėsite vienu kaimynu, o kartais tai reiškia ir viena problema, mažiau. Ir svarbiausia, šis būsto variantas – protingai taupančiųjų variantas, mat butas viršutiniame aukšte įprastai jūsų kišenėje paliks apie 10 procentų buto kainos, kadangi dažnas pardavėjas vis dar tiki mitu apie paskutinio aukšto buto nepopuliarumą.