NT PARDAVIMAS

Pagalba parduodant nekilnojamąjį turtą, dokumentų tvarkymas, turto paruošimas pardavimui, pardavimo plano paruošimas ir vykdymas.

 

Ieškote NT atstovo galinčio parduoti jūsų nekilnojamą turtą?

Rinkoje yra daug gerų NT atstovų. Svarbu, išsirinkti sau tinkamiausią. Jeigu mūsų keliai susitiks, pamatysite, kad turto pardavimas gali vykti sklandžiai, saugiai ir greitai.

Paslauga aktuali asmenims, norintiems:

 • Parduoti nekilnojamąjį turtą;
 • Gauti aukščiausią rinkos kainą už parduodamą turtą.

Įprastinė bendradarbiavimo eiga

Bendravimas iki sutarties pasirašymo yra neįpareigojantis – nieko mokėti jums nereikės, jūs pats nuspręsite, ar norėsite toliau dirbti su Dangaus Turtais. Jeigu nesutarsime dėl bendradarbiavimo sąlygų, tiesiog draugiškai išsiskirsime.

SUSITIKIMAS

Susitikimo metu biure, arba jūsų norimame parduoti objekte detaliai aptarsime pardavimo eigą, reklamos būdus, kitus Jums svarbius klausimus bei sutarsime pardavimo sąlygas. Jūs papasakosite kokį turtą norite parduoti, kokie yra jūsų lūkesčiai, o mes papasakosime, kaip vyks pardavimas, kokia bus jo eiga ir pristatysime bendradarbiavimo sąlygas.

SUTARTIS

Jeigu sąlygos abejoms pusėms tiks, pasirašysime bendradarbiavimo (tarpininkavimo) sutartį.

PARUOŠIMAS FOTOGRAFAVIMUI IR FOTOGRAFAVIMAS

Tam, kad turto pardavimo skelbimas būtų patrauklus, pirmiausia yra svarbu paruošti jį fotografavimui. Paruošimas – tai turto sutvarkymas. Tai padarote jūs patys, arba, už papildomą mokestį – mes. Paruošus turtą pardavimui kviečiame profesionalų fotografą arba patys jį fotografuojame. Parduodant namą ar sklypą darome papildomas nuotraukas ir video iš drono.

NT RINKOS VERTĖS NUSTATYMAS

Nustatysime turto rinkos kainą, naudojantis Registrų centro duomenimis apie nekilnojamo turto sanodrius per aktualų laikotarpį. Taip bus nustatyta reali rinkos kaina, už kurią šiuo metu yra perkami NT objektai.

REKLAMA

Paruošime parduodamo turto skelbimą ir reklamuosime įvairiais reklamos kanalais – informuosime potencialius pirkėjus, kuriuos turime Dangaus Turtų duomenų bazėje, įkelsime skelbimus į pačius populiariausius nekilnojamojo turto pardavimo portalus, tokius kaip aruodas.lt, skelbiu.lt ir pan., viso pardavimo laikotarpiu aktyviai reklamuosime parduodamą turtą socialiniuose tinkluose, jei bus galimybė, pastatysime reklaminį stendą ir platinsime skrajutes, reklamuosime vietinėje spaudoje.

BENDRAVIMAS, TURTO RODYMAI

Bendrausime su potencialiais pirkėjais telefonu, el .paštu ir kt. būdais. Atsakysime į jiems kylančius klausimus. Važiuosime aprodyti jūsų turtą galimiems pirkėjams sutartu laiku.

DERYBOS

Atsiradus pirkėjui, kuris nori pirkti turtą, pradėsimes derybas. Jos gali vykti gyvai, telefonu ar elektroniniu paštu. Mūsų tikslas - parduoti už aukščiausią kainą, todėl derybas vesime Jūsų naudai. Viską už jus padarysime mes ir informuosime apie eigą. Ar parduoti už siūlomą kainą – spręsite tik Jūs.

PRELIMINARI SUTARTIS IR AVANSAS

Atsiradus pirkėjui ir susiderėjus dėl pardavimo kainos, paruošime sutartį avanso paėmimui, organizuosime jos pasirašymą gyvai dalyvaujant visoms sutarties šalims.

DOKUMENTŲ PARUOŠIMAS SANDORIUI

Drauge su jumis surinksime visus sandoriui reikalingus dokumentus iš atitinkamų įstaigų bei instancijų.

PARDAVIMO SUTARTIES PASIRAŠYMAS PAS NOTARĄ

Organizuosime pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymą pas notarą. Suderinsime visiems tinkamą laiką ir vietą.

TURTO PERDAVIMAS

Perduosime turtą su raktais pirkėjui.

Norite su mumis dirbti?

Užpildykite žemiau esančią formą, aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mūsų tarpininkavimo sąlygas, arba susisiekite telefonu

  O gal vis dėl to savo NT norite parduoti patys?

  Pateikiame keletą klausimų, kuriuos vertėtų sau atsakyti prieš apsisprendžiant samdyti nekilnojamojo turto atstovą, ar ne:

  • Ar turite laiko ir galimybių pardavinėti turtą, sukurti patrauklų skelbimą, padaryti objekto nepriekaištingas ir patrauklias foto nuotraukas, filmuotą medžiagą, nuolat atnaujinti skelbimus, turėti kantrybės derėtis su potencialiais pirkėjais, atsilėpinėti darbo metu ar savaitgaliais, kai norisi poilsio?
  • Ar turite patirties parduodant butą, namą? Jei taip – ar esate patenkinti gautu rezultatu?
  • Ar turite informaciją apie Jūsų kaimynystėje nupirktą panašų būstą per paskutinius 6-18 mėnesių?
  • Ar esate tikri, kad teisingai nustatėte kainą?
  • Ar skirsite daugiau nei 40 valandų per savaitę darbui su Jūsų parduodamu turtu?
  • Ar turite visas reikalingas priemones ir įrankius surasti potencialius pirkėjus?
  • Ar žinote, kaip išsiskirti iš kitų pardavėjų?
  • Ar esate susipažinę su mokėtinų mokesčių tvarka?
  • Ar žinote, kokie bus reikalingi dokumentai pateikti notarui parduodant nekilnojamąjį turtą?
  • Ar žinote, kokius dokumentus paruošti teismui norint gauti pažymą pardavimui, ar perkant su banko paskolą nekilnojamąjį turtą, kai yra nepilnamečių vaikų?
  • Ar žinote, kokia tvarka parduodamas įkeistas, areštuotas turtas?
  • Ar žinote, kaip gauti kainos pasiūlymą?
  • Ar žinote, kaip įvertinti pirkėjo motyvaciją, finansines galimybes?
  • Ar žinote, kad 8 iš 10 apžiūrėjusių būstą interesantų nepasakys savininkui ką iš tiesų galvoja? Ar esate tikri, kad nepaleisite potencialaus pirkėjo?
  • Ar stiprūs Jūsų derybiniai įgudžiai? Kaip dažnai tenka dalyvauti derybose?
  • Jeigu pirkėjui bus reikalinga paskola, ar žinote kaip suvaldyti galimas rizikas?
  • Ar žinote, kur kreiptis norint gauti turto vertinimą, kadastrinius matavimus, teismo leidimą ir kitus dokumentus?
  • Ar žinote, kaip teisingai parengti avanso, rezervacijos ar pirkimo-pardavimo sutartis?
  • Ar tikrai manote, kad brokeriui sumokėsite daugiau, nei jo išsaugota suma derybų metu?

  Jei Jūs teigiamai atsakėte į daugumą pateiktų klausimų, ko gero, Jums NT atstovo paslaugos nėra būtinos ir viską galėtumėte sėkmingai atlikti patys.