Namo dalis. Kėdainiai, V. Kudirkos g. 21

Namo dalis. V. Kudirkos g. 21, Kėdainiai

43 000 €

Bendra informacija:

Kėdainiai – V.Kudirkos g. 21 

Namas, netoli Babėnų miško-pušyno. Aplink – ramūs kaimynai.

Taip pat šiai daliai priklauso ir gana nemažas rūsys (apie 30 kv. m.), kelių arų žemės sklypas kieme bei nedidelis garažas-sandėliukas. Namo dalies langai yra orientuoti į tris skirtingas puses – šiaurės vakarų, pietvakarių ir pietryčių.

Metai – 1969 m.

Tipas – murinis, raudonų plytų.

Plotas – 90 kv.m – Neįskaitant rūsio ir kieme esančio garažo-sandėliuko, bendras plotas yra apie 90 kvadratinių metrų.

Kambariai – 4 ir virtuvė

Sklypas ~ 3 a . Visas namas su sklypu yra padalintas į dvi dalis, parduodama dalis yra namo pirmame aukšte.

Kūrenama kietu kuru. O virtuvės dujos – keičiamas balionas.

Vonia su tualetu sujungti, ši patalpa buvo pilnai pertvarkyta ir suremontuota maždaug prieš 15 metų. Dauguma vamzdynų tiek pirmame aukšte, tiek rūsyje yra pakeisti. Taip pat, gana nauja yra šildymo sistema su visais pakeistais vamzdynais. Sena sistema, buvusi rūsyje, yra išmontuota, o nauja įrengta jau pirmame aukšte, virtuvės kampe. 

Išplanavimai:

Svetainė – 19.6 kv. m., pagrindinis langas nepakeistas, medinis. Šiaurės vakarų pusėje. Iš šios svetainės yra patenkama į pietvakarių pusėje esančią gana didelę (12.6 kv. m.) ir labai šviesią įstiklintą verandą. Iš čia yra padarytos durys ir išėjimas į lauką.

Virtuvė – 8.14 kv.m. Langas medinis, nepakeistas, šiaurės vakarų pusėje. Čia yra ir pakeista kriauklė bei dujinė-viryklė, taip pat vietoje ir ugnį bus galima pasikurti šaltuoju metu. Iš virtuvės galite patekti į nedidelį koridoriuką, kurio šiaurės vakarų pusėje yra kitas įėjimas į namo dalį, taip pat iš jo pateksite ir į po visa virtuve, dalies koridoriaus ir svetaine esantį rūsį.

Iš pagrindinio koridoriaus yra įėjimai į virtuvę, į svetainę, į du kambarius, kurių pirmas yra pereinamas, į vonią su tualetu bei į šiaurės rytų pusėje esantį nedidelį kambarį su įrengtu mažu langu. Jį bus galima naudoti, pvz., kaip sporto patalpą ar tiesiog, pagal savo nuožiūrą.

Pirmas pereinamas kambarys – 18.42 kv. m. Jo langas pakeistas, plastikinis. Pietvakarių pusėje.

Iš pereinamo kambario patenkama į antrąjį, jau nebepereinamą. Jo plotas – 18.13 kv. m. Šio kambario langas taip pat pakeistas, plastikinis. Pietryčių pusėje.

Kiemas aptvertas, įvažiavimas į vidų pro vartelius, laisvai telpa du automobiliai.

Antroje šio namo dalyje gyvenantys kaimynai taip pat ramūs žmonės.

Kvartalo keliai geri, asfaltuoti.

Iki Kėdainių centro nuvažiuosite per 4-5 minutes. Visai šalia yra vaikų darželis, taip pat netoliese “Maxima”, poliklinika, Kėdainių arena, kurioje vyksta daugybė renginių. Stadionas.

Kreipkitės
+370 67361922

Susisiekite ir sužinokite daugiau

Visą reikalingą informaciją ar susitikimo laiką aptarkime telefonu