MB „Dangaus Turtai“ prioritetas nėra tiesiog atlikti paslaugas, mums svarbiausia - išspręsti klientų problemas ir padėti pasiekti norimus tikslus. Todėl konsultacijos metu analizuojame kliento poreikius ir drauge ieškome sprendimų.

Jaunas, veržlus ir novatoriškas mūsų kolektyvas turi visas reikalingas kompetencijas, o partnerių gausa rodo, kad mūsų paslaugomis pasitikėti verta. Labiausiai orientuojamasi į šiuos miestus ir rajonus: Alytų, Varėną, Lazdijus, Druskininkus, Marijampolę, Prienus ir Birštoną. Džiaugiamės galėdami teikti nekilnojamojo turto paslaugas visoje pietų Lietuvoje.

Dangaus Turtai ne tik teikia aukščiausios kokybės nekilnojamojo turto paslaugas, bet ir įsipareigoja nuolat tobulinti savo pasiūlymus ir daryti inovacijas. Norėdami šį pažadą įgyvendinti ir pasiūlyti dar geresnes paslaugas savo klientams, mes nusprendėme įgyvendinti komandinio reklamavimo strategiją.

Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad mes įtraukiame mūsų komandos narius į procesą ir skatiname juos dirbti kartu siekiant bendrų tikslų.

Mes suprantame, kad mūsų komandos entuziazmas ir bendradarbiavimas yra raktas į sėkmę.

Misija

Dirbti taip, jog norėtumėte mus rekomenduoti.

Vizija

Viskas vienoje vietoje – platus kokybiškų paslaugų pasirinkimas.

Vertybės

Lyderystė. Tobulėjimas. Atsakomybė. Sąžiningumas.

Tikslas

Tapti stipriausia NT paslaugų įmone pietų Lietuvoje.

PARTNERIAI